PARAFINY, ŚWIECE, ZNICZE

Z uwagi na ugruntowaną pozycję realizowanych przez nas publikacji branżowych mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury bieżącego wydania oraz współtworzenia i uczestnictwa w kolejnej edycji rocznika:

Parafiny, Świece, Znicze

Publikacja, podobnie jak realizowany przez nas jej angielskojęzyczny odpowiednik: The World of Candles, Waxes and Other Products, promuje pozytywny wizerunek rynku świecarskiego i zniczowego oraz asortymentu wykorzystywanego do produkcji tych wyrobów, jak i innych produktów wytwarzanych na bazie parafin, wosków i ich substytutów. Wypełnia lukę, jaka istnieje na rynku wydawniczym podejmującym zagadnienia związane z prezentowaną branżą. Wyjątkowy charakter i szczególne znaczenie rocznika polega na prezentacji stanu sektora oraz możliwości jego rozwoju w następnych latach.
Wydanie pełni również funkcję platformy służącej wymianie poglądów i kontaktów pomiędzy firmami i ich dotychczasowymi oraz potencjalnymi kontrahentami. To przewodnik o charakterze popularnonaukowym realizowany w konwencji magazynu. Publikacja jest przystępna w lekturze i atrakcyjna pod względem estetycznym. Realizując wydanie, szczególny nacisk kładziemy na prezentacje wizerunku firm działających w branży i dla branży. Dzięki zamieszczeniu na łamach wydań niniejszych materiałów prezentowane podmioty są bardziej znane, a ich marki łatwiej identyfikowane na rynku.
Adresatami publikacji są m.in.: producenci, sprzedawcy, hurtownicy świec i zniczy oraz asortymentu wykorzystywanego do ich produkcji, firmy dekoratorskie, studia aranżacji i wystroju wnętrz, oferenci technologii i maszyn oraz kadra kierownicza producentów parafin i półproduktów parafinowych. Wydanie kolportowane jest również w ramach wybranych spotkań branżowych.


Redakcja AKNET