Główna
Program
Prelegenci
Rejestracja
Lokalizacja
Sponsorzy i partnerzy
Organizatorzy
Kontakt
Edycje
Główna
Program
Prelegenci
Rejestracja
Lokalizacja
Sponsorzy i partnerzy
Organizatorzy
Kontakt
Edycje
OSOBY ZAREJESTROWANE NA KONFERENCJĘ 2022 — STACJONARNIE
Na część stacjonarną zarejestrowały się następujące osoby.
Lp.
Nazwisko
Imię
Klub
1
Kogut
Krzysztof
2
Urbańczyk-Kogut
Katarzyna
AKNET-PRess
3
Kogut
Aleksandra
4
Bomba
Robert
B.E.S.T.
5
Bukowski
Maciej
MTKP Delfin Toruń, Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki
6
Bukowski
Maciej
MTKP Delfin Toruń, Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki
7
Pietrusik
Krzysztof
AWF SAF
8
Pietrusik
Krzysztof
AWF SAF
9
Zabawa
Tomasz
Drammen Sv?mmeklubb
10
Zabawa
Tomasz
Drammen Sv?mmeklubb
11
Żuk
Sławomir
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
12
Jarecka-Skorykow
Monika
UKS Ostrobramska
13
Sobek
Tomasz
Poseidon SK
14
Syryca
Michał
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ
15
Krzyszycha
Anna
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie
16
JASIEŃSKA
JOANNA
UJ Collegium Medicum Kraków - SWFiS
17
Hofmann
Dorota
18
Jacek
Ptasznik
UKS MoS Opole
19
Nowacka
Aleksandra
Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy
20
Nowacka
Aleksandra
Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy
21
Bardelas
Maciej
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze
22
Milanowski
Tomasz
UKS AQUATICA PAWŁOWICE
23
Białek
Maria
marbi-sport
24
Adamczyk
Paulina
Posejdon szkoła pływania
25
Matusiak
Agnieszka
Towarzystwo Pływackie Olimpijczyk
26
Grzybowski
Tomasz
Uniwersytet Zielonogórski
27
Gawęda
Maciej
Klub Sportowy H2O Bochnia
28
Capala
Piotr
CISM counsil international de sport militeur
29
Capala
Piotr
CISM counsil international de sport militeur
30
Capala
Piotr
CISM counsil international de sport militeur
31
Capala
Piotr
CISM counsil international de sport militeur
32
Rybołowicz
Łukasz
SwimStar Team
33
Szwedzki
Dawid
34
Jałocha
Artur
35
Orlicka
Jagoda
36
Palak
Klaudia
SWFiS AGH
37
Lipowska
Małgorzata
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
38
Miklusiak
Łukasz
UKS JASIEŃ SUCHA BESKIDZKA
39
KOSZUTA
MARCIN
UKS G-8 BIELANY / SMS BIELANY
40
Wójcikowski
Przemek
UKS OMEGA OLKUSZ
41
Kowalczyk
Rafał
42
Szwab
Marcin
T.S PŁYWAK
43
Sieradzka
Beata
Opole
44
Rutkowski
Szymon
MUKP Warszawianka
45
Rutkowski
Szymon
MUKP Warszawianka
46
Michalski
Maciej
47
Załucka
Paulina
Stowarzyszenie BNA/TriWise
48
Załucka
Paulina
Stowarzyszenie BNA/TriWise
49
Nowacki
Pawel
50
Nowacki
Pawel
51
Lach
Mariusz
52
Daniszewski
Robert
UKS GOS Raszyn
Projekt
AKNET