Główna
Program
Prelegenci
Rejestracja
Lokalizacja
Sponsorzy i partnerzy
Organizatorzy
Kontakt
Edycje
Główna
Program
Prelegenci
Rejestracja
Lokalizacja
Sponsorzy i partnerzy
Organizatorzy
Kontakt
Edycje
OSOBY ZAREJESTROWANE NA KONFERENCJĘ 2022 — ON-LINE
Na część on-line zarejestrowały się następujące osoby.
Lp.
Nazwisko
Imię
Klub
1
Kogut
Krzysztof
AKNET
2
Bogdanowicz
Bartosz
Juvenia Białystok
3
Kujawa
Paulina
SP5 Kraków
4
Dądela
Justyna
Klub Sportowy Osir Bielawa
5
GUZIK
SEBASTIAN
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie UKS SP8 Chrzanów
6
GUZIK
SEBASTIAN
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie UKS SP8 Chrzanów
7
BUCZKOWSKI
MAREK
SPORTOWY KLUB PŁYWACKI ŻAGLICA
8
Maciejewski Tomasz
Tomasz
UKS Dwójeczka Częstochowa
9
żesławski
robert
ks victoria zawiercie
10
Matusiak
Agnieszka
11
Czarnecki
Jacek
Pałac Młodzieży w Katowicach
12
Grzybek
Małgorzata
Szkoła Podstawowa nr8 z Oddziałami Integracyjnymi im.Szarych Szeregów w Chrzanowie
13
Skrzynkowski
Piotr
14
Lipińska
Joanna
Politechnika Łódzka
15
Malinowska
Ada
Stowarzyszenie Siemacha Kraków
16
Nowak-Romanowska
Justyna
Uczniowski Klub Pływacki "Na Fali" Jawor
17
HOLECZEK
JAKUB
MKP ZABRZE
18
HOLECZEK
JAKUB
MKP ZABRZE
19
Mróz
Urszula
eMKa Szkoła Pływania Urszula Mróz UKS Sokół Mościce Tarnów
20
Mazurek
Jarosław
AZS UMCS Lublin SMS Lublin
21
Pankowska
Wiktoria
CKIS SKAWINA
22
Pyskło
Andrzej
Klub sportowy - UKS Piątka Ostrołęka
23
Kędracki
Bartosz
Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Lublinie
24
Rzeczkowski
Adam
SMS Wrocław
25
Kozak
Krzysztof
Szkoła Podstawowa nr 28 / UKS Skarpa Lublin
26
Szuba
Grzegorz
Swim Team Lucerne (Szwajcaria)
27
Oczkowski
Michał
MUKS HURAGAN KOŁO
28
Ilczyszyn
Krzysztof
UKS 307 Warszawa-Mokotów
29
Ilczyszyn
Krzysztof
UKS 307 Warszawa-Mokotów
30
Bielińska
Emilia
Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
31
Klimek
Edyta
EDswim Edyta Klimek
32
Kucharczyk
Przemyslaw
Sm?landsstenars Simsällskap
33
Piątkiewicz
Magdalena
Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi im. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej
34
Piórkowski
Mariusz
Szkoła Pływania Delfin
35
Haras
Maciej
Szkoła pływania płetwal Zakopane
36
Wyjadłowska
Anna
UKS Nika Sport Team Kraków
37
WIELOCH
MARCIN
POLITECHNIKA OPOLSKA
38
Waszak
Michał
Forma jak marzenie
39
Waszak
Michał
Forma jak marzenie
40
Strąg
Małgorzata
trener
41
Sordyl
Mateusz
KLUB - UKS Victoria Kozy
42
Lutomski
Przemyslaw
uks cityzen poznan
43
Lutomski
Przemyslaw
uks cityzen poznan
44
Szulik
Kamil
45
Kluge
Krzysztof
Uczniowski Klub Pływacki "Jedynka" Elbląg
46
Derbis
Tomasz
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
47
Zawarski
Stanisław
MUKP Warszawianka
48
Zawarski
Stanisław
MUKP Warszawianka
49
Szewczyk
Arkadiusz
K.S. "FALA" Niepołomice
50
Kaldowski
Dawid
51
Olędzki
Grzegorz
IUKS Muszelka
52
Olędzki
Grzegorz
IUKS Muszelka
53
Soboń
Tomasz
UKS Niagara Jedynka Wolsztyn
54
Urbanczyk
Piotr
KS SMS Wieliczka
55
Wilk
Michał
UKS Neptun Gdańsk
Projekt
AKNET